Dasmat 11 Gusht 2015

Foto të papublikuara të martesës mes Karlit dhe Dajanës

Dasmat

princ
Është një thesar i vogël për të cilin pakëkush ishte në dijeni. Janë 12 foto (me ngjyra dhe bardh e zi) që ishin hequr nga albumi zyrtar i eventit dhe që sot janë shumë aktuale.

181145930-1ddebe38-c141-47c6-b759-0665566b7589

Bëhet fjalë për fotot e papara që rrëfejnë prapaskenat e një prej martesave më të famshme në botë, që bëri të ëndërrojnë miliona njerëz: ai mes princit Karl të Anglisë dhe Diana Spencer.

181109206-5d58c806-f26a-4a04-9abd-d3d718da4da5

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor