Showbiz 19 Nëntor 2022

Vesa Luma tregon krenarinë më të madhe për një prind: "I kam paragjykuar ata që e shprehnin"

Showbiz

Shpesh shohim në rrjete sociale prindër që postojnë notat e fëmijëve, duke treguar me krenari se si kanë shkëlqyer në mësime. Nëse nuk jeni prind vetë me siguri mendoni se kjo është e tepërt. Kështu ka menduar edhe këngëtarja Vesa Luma e cila jeton prej vitesh në Zelandën e Re bashkë me partnerin e saj, Big Basta dhe djalin e tyre.

Lian është rritur, ka nisur dhe shkollën dhe mami Vesa është shumë krenare për të. Ajo ka ndarë një foto së fundmi të të birit ku shprehet e lumtur për njohuritë që po merr i biri.

“Gjithmonë i kam gjyku (padrejtësisht) prindërit që postonin libreza apo certifikata të fëmijëve…por nuk paska krenari ma të madhe kur fëmija ta shpërblen çdo sekondë kohën e sakrificën”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos së të birit duke bërë detyrat.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor