Showbiz 25 Shtator 2022

Më e lumtur se kurrë, Rosela Gjylbegu “theu rregullin” dhe na prezantoi partnerin

Showbiz

Nëse kthehemi pas në kohë dhe kujtojmë edicionin e parë të "Ethet e të premtes mbrëma", nuk mund të mos sjellim ndër mend Rosela Gjylbegun, trëndafilin e Shkodrës, që na magjepsi asokohe me zërin e saj. Ajo nuk është më aktive në muzikë si dikur, mirëpo çdo intervistë apo lajm për na ngjall akoma kuriozitet. 

Ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por disa rregulla janë bërë për t'u thyer. Papritur Rosela ka vendosur të prezantojë partnerin duke publikuar për herë të parë një foto me të. Postimin Rosela e ka shoqëruar me dy zemra. Në foto djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shfaqet teksa e puth, ndërsa ajo duket shumë e lumtur.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor