Aktualitet 24 Shtator 2022

Nuk del kurrë nga moda, veshja që do t'ju shoqërojë gjatë gjithë vjeshtës

Aktualitet

Një xhaketë e zezë prej lëkure është një nga veshjet më të gjithanshme që mund të gjendet në gardërobën tuaj.

Është veshja perfekte për motin paksa të ftohtë të vjeshtës, nga mëngjesi deri në mbrëmje dhe kombinohet lehtësisht me një bluzë të bardhë apo qoftë dhe me fustane.

Këtë sezon ne po e gjejmë atë në një gamë të gjerë stilesh, nga minimalisti i viteve ’90 tek i prerë dhe modern, të gjitha në materiale luksoze.

Xhaketa e zezë prej lëkure ka treguar sërish se nuk del asnjëherë nga moda.

Shikoni disa nga zgjedhjet më të bukura më poshtë:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor