Showbiz 9 Gusht 2022

Kiara Tito shfaqet duke qarë dhe në tension: "Këto lloj udhëtimesh nuk janë për mua"

Showbiz

Kiara Tito është shfaqur ndryshe në rrjete sociale duke pasqyruar nga përditshmëria e saj jo vetëm momente të bukura por dhe momente teksa shfaqej në tension. Në një video të publikuar në rrjetin social 'Tik-Tok' moderatorja shfaqet duke qarë dhe shumë e tensionuar.

Krahas videos Kiara ka sqaruar se cili është shkaku që ajo ndodhet në atë gjendje duke u shprehur se ajo nuk i ka fare qef anijet dhe udhëtimi me to e bën të ndihet keq.

Anijet janë një 'Jo' e madhe për mua-ka shkruar moderatorja krahas videos që shikohet duke qarë. Ndërsa në komente me ndjekësit e saj ajo ka theksuar se kjo i ndodh gjithmonë kur udhëton me anije pasi ajo ka shumë frikë dhe as ilaçet nuk e qetësojnë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor