Showbiz 9 Gusht 2022

Marina Vjollcës i ndodh e papritura ndërsa ishte duke ngrënë, kërkon ndihmën e fansave

Showbiz

Moderatorja Marina Vjollca i ka ndodhur një problem shëndetësore, teksa po konsumonte ushqim.

Në një postim në InstaStory ajo ka treguar se i ka ngecur një halë peshku në fyt, teksa kërkon dhe këshillat e ndjekësve ku shkruan: "Çfarë të bëj kur ngec hala peshkut në fyt? Help!"

Në postimin e radhës, Marina ka publikuar përgjigjet e ndjekësve të cilët pjesa më e madhe e këshillojnë që të hajë tul buke thatë, por duket se as kjo "kurë popullore" nuk ka funksionuar. 

"Mbarova një bukë të tërë e s'funksionojë,"-shkruan moderatorja krahas përgjigjeve nga ndjekësit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor