Showbiz 7 Gusht 2022

Fansi e pyet “A t’jep nana n’katun?”, mos e humbisni videon me reagimin epik të Dua Lipës

Showbiz


Dua Lipa ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit, ku dhuroi një performancë të shkëlqyer. Në natën pasuese, këngëtarja ka qenë duke ndjekur festivalin pranë të tjerëve.

Teksa po ndiqte këngëtarët, Dua është përballur me një situatë të këndshme.

“A të jep nana në katun”, ka qenë pyetja që i ka bërë njëri prej pjesëmarrësve këngëtares shqiptare. Siç shihet dhe nga videoja që është bërë virale, reagimi i Dua-s është epik.

Për të parë videon, klikoni këtu.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor