Tendencat e fundit te modes 18 Korrik 2022

Pse jo më shpejt? Njihuni me inovacionin më të ri UA HOVR MACHINA 3

Tendencat e fundit te modes

Shpejtësia është në fokusin e modelit më të ritë atleteve Under Armour UA HOVR MACHINA 3. Atojanë dizenjuar për të kënaqur nevojat e çdo vrapuesi – nga vrapuesit në maratona të klasit botëror deri tek ata që vrapojnë në mënyrë rekreative. Por jo vetëm kaq! Keni dëgjuar përteknologjinëe lidhjes së kësaj atlete me aplikacionin UA MAPMYRUN?Ky aplikacion ndjek dhe analizon të gjitha të dhënat tuaja të vrapimit, duke mundësuar kështu një eksperiencë të veçantë për çdo vrapues.

Koleksioni i Ri Under Armourme hijet inovative të jeshiles neon – përfaqëson ngjyrën që bie më shumë në sy te njerëzit.

Atletja më e pëlqyer e vrapimit është rikthyer në treg me inovacione domethënëse. Hapjet shtesë në strukturën e sipërme të rrjetës përmirësojnë qarkullimin më optimal të ajritnë temperatura të larta të këmbës. Thembra është e dizajnuar në mënyrë aerodinamike dhe paneli i jashtëm është i përbërë nga TPU duke siguruar kështu mbështetje më të madhe dhe qëndrueshmëri gjatë aktiviteteve tuaja. Sholla EVA përshtatet me këmbën në mënyrë të përsosur, eliminon rrëshqitjen dhe ofron rehati të shkëlqyer në brendësi të atletes. Teknologjia UA HOVR jep një "ndjesi të gravitetit zero" dhe kthen energjinë që përthithet nga çdo hap.Çfarë do të kërkonit më tepër?!


Modelin më të ri UA HOVER MACHINA 3 e gjeni nëdyqanet Sport Vision dhe online.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor