Showbiz 22 Prill 2022

Georgina kthehet në shtëpi pas humbjes së djalit, Ronaldo: "Mbështetja juaj është e rëndësishme për ne"

Showbiz

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo tronditi fansat e tij me lajmin që publikoi pak ditë më parë kur tregonte se humbi djalin në momentin kur ai po vinte në jetë. Së fundmi partnerja e tij Georgina Rodriguez, është kthyer në shtëpi së bashku me të bijën e sapolindur. Ajo ishte në pritje të binjakëve, por fatkeqësisht djali nuk ia doli të jetojë.

Ronaldo ka publikuar një foto nga shtëpia ku shihet krah fëmijëve të tjerë dhe duke mbajtur nëkrah të bijën e porsalindur, ndërsa falenderon edhe të gjithë ata që e mbështetën në momentet e vështira për familjen e tij.

“Shtepi e embla shtepi. Gio dhe vajza jonë më në fund janë bashkë me ne. Duam t’i falënderojmë të gjithë për fjalët dhe gjestet e mira. Mbështetja juaj është shumë e rëndësishme dhe të gjithë ndjejmë dashurinë dhe respektin që keni për familjen tonë. Tani është koha për të qenë mirënjohës për jetën që sapo kemi mirëpritur në këtë botë”, shkruan Ronaldo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor