Showbiz 20 Janar 2022

Florjan Binaj jep papritur lajmin, baba për herë të tretë

Showbiz

Aktori Florjan Binaj i ka surprizuar të gjithë sot në rrjetet sociale me një lajm të ëmbël. Ai ka treguar se është bërë baba sërish pasi në jetë ka ardhur një vajzë.

Flori ka ndarë në Instagram foton e dorës së të voglës duke e shoqëruar me një këngë të vjetër polifonike. Mes rreshtave ai ka zbuluar se të bijës i kanë vendosur një emër të veçantë shqiptar: Vjosa.

“VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)

Kujtojmë se Flori është baba i një djali të quajtur Glauk dhe një vajze të quajtur Krena.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor