Showbiz 20 Janar 2022

"Si nuk u bëre këngëtar", Alketa Vejsiu publikon videon emocionuese me të atin

Showbiz

Moderatorja Alketa Vejsiu rrallë herë tregon detaje nga jeta e saj private. Mirëpo së fundmi një video e saj është pëlqyer shumë nga ndjekësit. Në të shihet i ati teksa këndon dhe Alketa e shoqëron.

“Babi Shpirti
Kush i ka prinderit gjalle ti beje te lumtur ne kete jete, kush nuk i ka e di sa shume mungojne dhe sa te pazevendesueshem jane!
Si nuk u bere kengetar ti qe te kendon zemra dhe shpirti gjithmone❤️
Per Prinderit e mi dhe prinderit tuaj! I paci me jete dhe shendet dhe ti gezoni e tju gezojne gjithmone❤”, shkruan Alketa krah videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Prezantuesja ka treguar në një video edhe nënën e saj. Kujtojmë se dy vite më parë Alketa rrëfeu në një televizion Italian se prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 6 vjeç, por babai i ka ndihmuar gjithmonë. Megjithatë duket se ata kalojnë tashmë kohë bashkë si familje.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor