Showbiz 19 Janar 2022

Ka shkëlqyer në skenë, por jo në shkollë, Nicole Kidman: As gjimnazin nuk e kam mbaruar

Showbiz

Nicole Kidman është nga ato që kanë shkëlqyer në skenë, por jo dhe aq në shkollë. Madje as shkollën e mesme nuk e ka cuar deri në fund. Duke folur me prezantuesin e radios ”KIIS FM Kyle Sandilands”, pas rrëfimit të mikut të saj Kyle i cili tha se nuk bëhej dot aktor, madje as klasën e 10 nuka e kishte mbaruar.
Nicole tha: “Nuk e mbarova klasën e 11 e, a lejohet ta themi këtë?”

Nicole vazhdoi të thoshte se bashkëshorti i saj rocker Keith Urban, 54 vjeç, nuk e mbaroi as klasën e 10-të.

“Nuk mendoj se Keith e përfundoi as vitin e 10-të. Por ne nuk duhet ta flasim këtë mendoj, nuk është një promovim i mirë, ” tha ajo duke qeshur.
Edhe pse nuk është ky shembulli më i mirë për brezat e rinj, diploma e gjimnazit nuk është një kusht për të bërë karrierë hollivudiane.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor