Showbiz 29 Nëntor 2021

Tha se i është rikthyer tumori, Adriana Matoshi merr mbështetjen e kësaj këngëtareje të njohur

Showbiz

Ditën e sotme aktorja e mirënjohur, njëherësh deputete e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, me anë të një postimi të gjatë në Facebook pranoi se i ishte rikthyer tumori në tru, me të cilin ishte përballur për herë të parë në vitin 2012, lexoni Deputetja shqiptare në luftë me tumorin, "Mos harroni me e dashtë veten dhe jetën". Ajo ka marrë mbështetje të madhe nga ndjekësit në rrjetet sociale. Një mesazh të fortë i ka dhënë edhe Dafina Zeqiri.

Këngëtarja ka shpërndarë në Instagram një pjesë të projektit “Duro”, në videoklipin e së cilës ishte Adriana, duke shkruar "Unë zgjedh buzëqeshjen si petkun më të mirë të mbrojtjes dhe përballjes me sfidat e jetës! Femer e forte eshte ajo e cila pas cdo dhimbje arrine te perqafoj realitetin me nje buzqeshje e cila flet me shume se 1,0000 fjale @adrianamatoshi ❤️ Të Dua"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor