Showbiz 29 Nëntor 2021

E para që pranon se ka bërë ndryshime; Këngëtarja Maya flet për ndërhyrjet estetike në fytyrë

Showbiz

Tema e operacioneve plastike, ndërhyrjeve me injektime, botox etj, është një nga më të përfolurat e momentit. Shpesh herë personazhe të njohur e mohojnë dhe pse ndryshimi është i dukshëm në pamjen e tyre.

Por, ndryshe nga të gjitha të tjerat këngëtarja Maya,  e ftuar në “Glamour Zone” ka folur dhe për ndërhyrjet e saj.

“Dua t’ju them që merrni ndonjë qese plastike, hidhini silikon dhe do të shikoni a është me të vërtetë ashtu apo është ndryshe. Nuk kam kryer ndërhyrje kirurgjikale, vetëm pak botoks tek pjesa e ballit dhe syve, nuk bëj shpesh, bëj një herë në një vit e gjysmë.”

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor