Showbiz 29 Nëntor 2021

Pas Arminës dhe Olta Gixhari bën këtë ndryshim me flokët e saj; Nuk e kemi parë asnjëherë kështu

Showbiz

Një ndër trended më të pëlqyer dhe të përdorur të momentit përsa I përket flokëve, janë balluket. Ky model i cili është rikthyer sërish këtë vit po “përqafohet” nga të gjithë.

Fillimisht kemi parë Arminën e cila është shfaqur në javën e modës në Paris me flokët e saj me mini balluke dhe tani është radha e Olta Gixharit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Aktoren të cilën  jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të verdha me onde dhe të gjata tashmë është shfaqur shumë ndryshe. Balluke dhe flokë me ngjyrën e saj natyrale!

Si ju pëlqen më shumë Olta Gixhari?

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor