Showbiz 25 Nëntor 2021

10 mamatë VIP që kanë normalizuar gjidhënien në publik; Kanë sfiduar shikimet dhe komentet negative

Showbiz

Ushqyerja me gji nuk është e lehtë dhe mund të jetë veçanërisht sfiduese kur nuk jeni në shtëpi. Fatkeqësisht, gratë shpesh marrin shikime ose komente kritike nëse vendosin të ushqejnë me gji në vende publike dhe kjo mund të ndikojë negativisht në perceptimin e tyre për veten. Për fat të mirë, shumë personazhe të famshëm shpërndajnë foto të ushqyerjes me gji, duke ndihmuar kështu në normalizimin e këtij veprimi.

Emily Ratajkowski

Ashley Graham

Karolina Kurkova

Kate Upton

Olivia Wilde

Gisele Bündchen

Jenna Dewan

Eva Longoria

Candice Swanepoel

Liv Tyler

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor