Showbiz 25 Nëntor 2021

Marina dhe Getoari postojnë foton e parë me Marget, trashëgimtaren më të re në një familje të madhe vajzash

Showbiz

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë postuar foton e parë publike me vajzën e tyre të porsalindur, Marget. Në foto shihen duart e tyre të bashkuara ndërsa mbajnë dorën e së voglës që tani do të jetë qendra e vëmendjes në ditët dhe netët e gjata pa gjumë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Çifti ka marrë urime pafund nga miqtë, personazhe të njohur të showbizit, ku vëmendje ka tërhequr komenti i Luanës, 'Ja hongsha shpirtin', e lumtur pafund që është bërë teze për herë të katërt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Duket se motrat Vjollca janë një familje e madhe vajzash. Ato janë katër motra dhe më e madhja prej tyre, Lira, është nënë e tre vajzave, Jorit, Kledit dhe Klevit. Së fundi, ajo është bërë edhe gjyshe e një mbese të vogël. Tani edhe Marget do të jetë pjesë e një familjeje të madhe me teze e kushërira, ku fati e ka dashur që trashëgimtarët deri tani të jenë vajza.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor