Showbiz 24 Nëntor 2021

Prisnim të shfaqej me Getoarin, por Marina vendosi të bënte një set fotosh shtatzënie me...

Showbiz

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së shpejti do të bëhen tre. Çifti i njohur i showbizz-it shqiptar do të bekohen me një piciruke, siç e quajti mami Marina (lexoni Vajzë apo djalë? Marina Vjollca zbulon gjininë e bebes në mënyrën më të thjeshtë të mundshme).

Ndërkohë që është në javët e fundit të pritjes së ëmbël dhe po përgatit me kujdes të gjitha detajet, Marina ka përfituar nga rasti dhe ka realizuar një set fotografik me Luanën. Fotot janë një pjesë bardhë e zi e të tjerat me ngjyra.  Kemi parë zakonisht vetëm çiftet që bëjnë fotot e shtatzënisë, kurse Marina i bëri me të motrën dhe na duket një super gjetje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor