Veshje 10 Nëntor 2021

Veshën fustane nusërie në tapetin e kuq; Këto VIPA thyen rregullat dhe duken fantastike

Veshje

Mbretëresha Viktoria i bëri të njohura fustanet e bardha si veshje ideale për nuset, por tashmë fama e yjeve të Hollyëoodit po e nxjerr këtë traditë nga altarët dhe po e përdor në çdo event.

Më poshtë keni një përmbledhje të personazheve të famshëm që nuk patën frikë të dilnin jashtë normës dhe vendosën të vishnin fustane të bukura në stilin e nusërisë në tapetin e kuq:

Lady Gaga

Elle Fanning

 Priyanka Chopra

Keira Knightley

 Lily Collins

Audrey Hepburn

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor