Tendencat e fundit te modes 4 Nëntor 2021

Pulovrat e dimrit, modelet më të bukura që duhet t’i keni në gardërobën tuaj

Tendencat e fundit te modes

Dimri është edhe një nga stinët që i bën veshjet tuaja më komode. Është stina e bluzave të buta, të ngrohta, por edhe të bukura. Këtë vit sipas stilistëve keni shumë opsione për t'u dukur me stil dhe për t'u ndier mirë. Disa nga modelet që do t’i shihni kudo të veshura ose gati për t’i blerë janë këto më poshtë:

Jeleku i punuar

Bluzat me jakë

Bluzat me punime

Golfi

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor