Veshje 21 Tetor 2021

6 rastet që Meghan dhe Kate janë veshur njësoj; Kush është kombinuar më bukur?

Veshje

Pavarësisht se cili është rasti, Kate Middleton dhe Meghan Markle gjithmonë duket se gjejnë një veshje të përshtatshme ndihmuar dhe nga kuratorët personal të imazhit. Dhe jo pak herë ata kanë marrë frymëzim nga “dollapet” e njëra-tjetrës. Herë pas here ato kanë veshur rroba të ngjashme dhe megjithatë të dyja kanë arritur të duken unike dhe me stil.

Fustani i verdhë:

Fustani i shkurtër i zi:

Pallto me kuadrata:

Nga koka tek këmbët me ngjyrën kafe:

Kapelja blu:

Pallto e kombinuar me kapelen:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor