Astroliving 15 Tetor 2021

Sot nuk do të jetë dita juaj me fat, e premte jo e mirë për këto 3 shenja të horoskopit

Astroliving

Dashi : Duket se keni kaluar një tranzicion muajt e fundit gjatë kulmit të sezonit retrograde dhe tani ndërsa planetët po fillojnë të kthehen në vijë të drejtë, po vijnë dhe ndryshimet ose rezultatet.

Ndërsa është normale të përpiqeni dhe të pretendoni se gjërat nuk kanë ndryshuar dhe se mund të vazhdoni ashtu siç ke qenë, ju gjithashtu e dini thellë se nuk jeni në gjendje ta bëni këtë. Bëni mirë t’i jepni kohë vetes.

Gaforrja:  Sado që akoma mund të jeni duke u lënduar sepse gjërat nuk kanë shkuar sipas planit, është ende koha për të filluar nga e para. Nëse ndiheni të mbyllur në një lidhje apo situatë që nuk ju pëlqen është koha të pyesni veten nëse doni në të vërtetë të qëndroni aty.

Akrepi: Duket se është pikërisht momenti që keni marr një mësim të mirë nga një ngjarje që ka ndodhur. Problemi është tani të mos ktheheni më prapa por të vazhdoni me ndryshimet dhe në rrugët e reja që do tju çojë jeta. Kjo është faza juaj e rritjes sot duhet të keni kujdes që të mos hidhni poshtë gjithë mundimin që ju është dashur për të arritur deri këtu.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor