Tendencat e fundit te modes 13 Tetor 2021

Jelekët e gjyshes rikthehen në modë; Ja disa mënyra për t’i kombinuar

Tendencat e fundit te modes

Po kërkoni gjëra të thurura komode për të kaluar muajt e ftohtë të dimrit? Jelekët e punuar njësoj si ato të gjysheve janë rikthyer këtë vit dhe mund te kombinohen në mënyra të ndryshme.  Nga ngjyrat e spikatura tek ato neutrale elegante, këtë vjeshtë do të shihni të gjithë influencerat me këto jelekë.

Si të stiloni një jelek triko për 2021?

Jo vetëm për personazhet si Kendall Jenner dhe Rihanna, jelekët janë më të lehtët për tu stiluar. Hidhini një sy:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor