Showbiz 13 Tetor 2021

Rrallë e për mall; Bledi Fevziu uron vajzën e tij me një fotografi të papublikuar më parë

Showbiz

Gazetari Blendi Fevziu, i përdor rrjetet sociale për të shpërndarë punën e tij ose udhëtimet e shumta që bën. Rrallë herë ai tregon pjesë nga jeta familjare.

Sot është një ditë e veçantë sepse vajza e tij e madhe, Mishel ka ditëlindjen. Njësoj si edhe për ditëlindjen e Alis, ai ka shpërndarë një foto në të cilën Mishel duket sa shumë është rritur dhe sa e bukur është bërë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Gëzuar ditëlindjen Mishel”; shkruan Blendi poshtë fotografisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor