Showbiz 21 Shtator 2021

FJalët e Almedës për gjyshin të na prekën të gjithëve

Showbiz

Almeda Abazi, modelja e njohur shqiptare, humbi vetëm para pak ditësh një nga njerëzit më të shtrenjtë në jetën e saj, gjyshin.

 

 

 

Lajmin e dha vetë ajo, në një Instastory, ku postoi foto të gjyshit ku shihet se po mban një nga fëmijët e Almedës në duar. “Ah o gjysh ah. Prehu në paqe gjyshi jonë”, shkruante ajo krahas imazhit.

 


Krahas dhimbjes,modelja duket se po e ndien që tani mallin. Ajo ka publikuar një fotografi, bashkë me disa fjalë shumë prekëse.

“Kujt do t’i dërgoj foto të Alinës dhe Efehan çdo mëngjes tani o gjysh. Gjithmonë i dashur, i paharruar! Pusho në paqe, gjysh!”, ka shkruar ajo e prekur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

 


Almeda ishte shumë e lidhur me gjyshin, dhe kjo veç të tjerash, dukej edhe nga postimet e herëpashershme me të, në ditë të shënuara e feste në familje, dhe jo vetëm.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor