Showbiz 20 Shtator 2021

Aurela Gaçe rikthen në muzikë Dr.Florin

Showbiz

Aurela Gaçe dhe Stine kanë njoftuar sot që po sjellin një bashkëpunim të ri muzikor. Pjesë do jetë edhe Flori, megjithëse jo fizikisht, por me zërin e tij të regjistruar para se të ndërronte jetë.

“PO VJEN… S. F. L”, shkroi Aurela pak më herët, ndërsa në foto shfaqet ajo me Stine, e në sfond, emri i Florit në një led të madh. U bënë 7 vite që Dr. Flori i mungon jo vetëm të dashurve, por edhe fansave, megjithëse këngët e tij dëgjohen ende dhe miqtë e tij të afërt gjithmonë do të gjejnë mënyra për ta kujtuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor