Showbiz 18 Shtator 2021

Nipi i saj ndërroi jetë 11 muajsh; Aktorja e njohur, Sharon Stone flet për herë të pare rreth dhurimit të organeve

Showbiz

Para disa kohësh aktorja e njohur Sharon Stone publiko një fotografi të nipit të saj, River në rrjetet sociale duke i kërkuar njerëzve të luteshin për të pasi po përballej me një betëjë të madhe.

Pak ditë më vonë ajo lajmëroi se River kishte ndërruar jetë. Së fundmi Sharon ka folur për rëndësinë që ka dhurimi i organeve. Nipi i saj ndërroi jetë pikërisht sepse disa nga organet e tij nuk po funksiononin he aktorja ka shpjeguar se asnjë nuk i ndihmoi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Por, përkundrazi pas vdekjes së River ato kanë dhuruar disa nga organit e tij dhe kanë shpëtuar 3 jetë, prandaj është e rëndësishme të flitet për këtë temë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor