Showbiz 15 Shtator 2021

A mund të qëndrojë qeni afër fëmijës? Orinda Huta ka vetëm 1 përgjigje për të gjithë ju që mendoni se nuk duhet  

Showbiz

Në datën 15 Korrik moderatorja Orinda Huta u bë mama për herë të parë dhe solli në jetë vajzën e saj me emrin Atara, emrin më të veçantë që kemi dëgjuar deri sot. Ajo shpesh ndan me ndjekësit përditshmërinë me Atarën dhe partnerin e saj Turjan Hyskon.  Nuk nuk mungon në këto momentet edhe qenushi i tyre, pjestari tjetër i familjes, labradori Ruby!

Por, që kur ka lindur Atara duket se nuk ndalojnë mesazhet të cilat i thonë Orindës të mos lejojë që Ruby të qëndrojë afër vajzës, për të gjithë ato që kanë të njëjtin mendim dhe japin këshilla dhe pa i pyetur Orinda ka këtë përgjigje:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor