Showbiz 15 Shtator 2021

Gëzuar ditëlindjen Princi Harry; Urimi i William dhe Kate nuk ishte ai që prisnim...

Showbiz

Kate dhe Princi William kanë uruar Princin Harry për ditëlindje në rrjetet sociale ndërsa Duka feston sot në Kaliforni me Meghan Markle.

Një mesazh shpërnda në llogarinë e dukësh dhe dukeshës në Twitter. Ata postuan një fotografi të buzëqeshur të Dukës së Sussex, i cili mbush 37 vjeç, dhe thanë: "Gëzuar ditëlindjen Princi Harry!"

Mesazhi i William dhe Kate për ditëlindjen për Harry vjen në një kohë që marrëdhënia e vëllezërve nuk është shumë e mirë.

Postimi ngjalli një reagim të ndryshëm nga fansar. Njëri komentoi: "Në fund të ditës Harry është ende vëllai i William dhe ai dota urojë. Familja është familje."

Një tjetër shkroi: "Gëzuar ditëlindjen Princ Harry. Shpresoj të keni një ditë të bukur dhe shpresoj që çfarëdo që të bëni në jetën tuaj, të jeni të lumtur dhe të kënaqur."

Një tjetër shtoi: "Tweet shumë dashamirës. Bravo, Cambridges."

Mbretëresha i uroi nipit të saj një ditëlindje të lumtur në llogarinë zyrtare të familjes mbretërore në Twitter.

Tweet -i përfshinte katër fotografi të Harry -t dhe thoshte: "I urojm Dukës së Sussex -it një ditëlindje të lumtur sot!"

Të dyja urimet ishin shumë minimaliste dhe me pak fjalë, kjo gjë tregon se situata e familjes mbretërore me Harryn ende nuk është rregulluar si duhet.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor