Showbiz 15 Shtator 2021

Bëhet nënë për herë të 3-të; Emina Cunmulaj tregon emrin e veçantë bashkë me një fotografi të djalit

Showbiz

Modelja me origjinë shqiptare por që jeton jashtë prej kohësh dhe partneri I saj Sam Nazarian janë bërë prindër për herë të tretë.

Ato kanë mirëpritur një djali me emrin Shá Yosef. Emina dhe Sam janë prindër të 2 vajzave me emrin Mia dhe Ella.

Lajmërimin e ka bërë vet Emina në rrjetet e saj sociale duke shkruar:

“Djali im është këtu! Shá Yosef Nazarian

Zemra ime është e mbushur. Njeriu im i vogël, ti tashmë më ke mësuar kaq shumë gjëra dhe e para prej tyre ishte durimi.

Më mësove që në jetë asgjë nuk vjen kur e dëshiron, por kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj.

Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Shumë urime dhe jetë të gjatë nga Living!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor