Showbiz 13 Shtator 2021

Fejohet Britney; Zbulon diamantin që mban në gisht në foton teksa puthet me partnerin

Showbiz

Duket se jeta e Britney Spears po ndryshon për mirë. Partneri i saj Sam i ka propozuar për fejesë dhe i ka dhuruar një unazë me diamant. Vetëm disa ditë më parë, paparacët e fotografuan atë duke zgjedhur unazën e yllit të muzikës pop.

Babai i saj ka bërë kërkesë për heqjen e kujdestarisë ndaj saj, prandaj më vonë ajo mund të martohet, të bëjë dhe fëmijë të tjerë, gjëra të cilat aktualisht nuk i lejohen, për shkak se duhet leja nga kujdestari ligjor. 

Por së shpejti ajo mund të jetë e lirë dhe pas vitesh të gjata kalvaresh nga problemet e shëndetit mendor, tek abuzimi me  alkoolin e substancat narkotike, heqja dorë nga muzika e përpjekjet për të shpëtuar nga kujdestaria e të atit, për yllin e hiteve të fillim viteve '2000, ndoshta do të  nisë një jetë e re.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor