Showbiz 13 Shtator 2021

Pas lajmeve për një shtatzëni të katërt, Kate Middleton tregon planet e saj “sekrete”

Showbiz

Kate Middleton "nuk e fshehu" asnjëherë se ajo dëshiron një fëmijë të katërt, ka pohuar një ekspert mbretëror në fillim të këtij viti, ndërsa një tjetër tha se "nuk do të befasohej" nëse ajo dhe Princi William do të vendosin të kenë një fëmijë tjetër. Këto supozohet të jenë planet e afërta private të çiftit.

Familja Middleton po shijon një kohë të bukur pasi vëllai i Kate, James u martua me "dashurinë e jetës së tij" në Francë para dy ditësh.

Në një postim në Instagram, James Middleton tha "asnjë fjalë nuk mund të përshkruajë sa i lumtur jam" pasi ai dhe Alizee Thevenetu janë celebruar para 2 ditësh. Besohet se Kate, Princi William dhe fëmijët e tyre Princi George, tetë, Princesha Charlotte, gjashtë dhe tre-vjeçari Princi Louis ishin në dasmë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by James Middleton (@jmidy)

Ceremonia u zhvillua në Bormes-les-Mimosas, një fshat në Provence-Alpes-Cote d'Azur, Francën juglindore.

Disa gjithashtu kanë spekuluar nëse Duka dhe Dukesha e Kembrixhit mund të jenë të rradhës për të ndarë një lajm të bukur si ai i pritjes së ëmbël.

Ekspertët mbretërorë kanë pohuar se mungesa e Kate nga jeta publike në dy muajt e fundit mund të tregojë se ajo është fokusuar në zhvillimin e familjes.

Sidoqoftë, kjo vjen vetëm disa muaj pasi një ekspert tjetër mbretëror pretendoi se Kate dëshiron një fëmijë tjetër, ndërsa një tjetër këmbënguli se çifti do të konsideronte një fëmijë të katërt, që përputhej me numrin e Mbretëreshës.

Pas udhëtimit të çiftit në Skoci në qershor, eksperti mbretëror Duncan Larcombe tha se ai nuk mendon se Ëilliam dhe Kate kanë përjashtuar idenë për të pasur një fëmijë të katërt.

Ai tha  për revistën OK!: "Unë nuk mendoj se Kate dhe Ëilliam e kanë përjashtuar ndonjëherë mundësinë e një fëmije të katërt.

"Fëmijët e tyre me të vërtetë nxjerrin më të mirën tek ata dhe Kate është një nënë e mrekullueshme dhe shumë e dashuruar me fëmijët.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor