Tendencat e fundit te modes 13 Shtator 2021

Nga Nora Istrefi deri tek Vipat e Hollywood; Kjo është bluza që kanë zgjedhur të gjitha për stinën e vjeshtës

Tendencat e fundit te modes

Shpesh trendet e fundit konfirmohen nga personazhe të njohur ose influencerat, dhe kështu ka ndodhur dhe me “trikon” e koleksionit të fundit të markës “jasquemu”.

Fillimisht e veshën personazhe të njohur si Kendall Jenner,Chiara ferragni dhe më pas edhe nga këngëtarja shqiptare Nora Istrefi.  Ky është vetëm fillimi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Marka Jacquemus u bë e njohur fillimisht nga kapelet xxl e më pas nga çantat e mëdha dhe nga ato në miniaturë që vitin e kaluar i pamë në çdo pasarelë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor