Showbiz 12 Shtator 2021

Kim Kardashian tremb njerëzit me daljen e saj për Met Gala

Showbiz

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit.

Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ bëri një hyrje tronditëse, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure nga koka deri te këmbët, derisa hyri në hotelin Ritz-Carlton në Central Park South.

Kardashian ka mbërritur për shfaqjen e ‘Met Gala 2021’. Fotot ne Instagram i ka shoqeruar me emojin e nje thike.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Veshja e Kim Kardashian, e gjitha në lëkurë të zezë, përfshinte çizme me taka stiletto, pallto të gjatë dhe mbulim të plotë të kokës me një vrimë në pjesën e flokëve që bishti i flokëve të shihej nga mbrapa.

 ‘Met Gala’ do të mbahet ditën e nesërme me 13 shtator.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor