Showbiz 11 Shtator 2021

Si gjithmonë mbështet vendin e saj; Dua Lipa poston foton me fustanin e stilistet shqiptare

Showbiz

Nensi Dojaka është stilistja shqiptare e cila kohët e fundit ka bërë bujë pasi shumë personazhe të njohur janë veshur me krijimet e saj. Gjithashtu Nensi ka fituar një  çmim të rëndësishëm në modë në një konkurencë prej 1900 personash.

Çmimi LVMH për stilistët e rinj. Veshjet e saj i kanë veshur personazhe të njohur si Bella Hadid.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa si gjithmonë ka dhënë mbështetjen e saj duke veshur dhe ajo stilimet e Nensit dhe duke e uruar për  çmimin e madh dhe arritjen në fushën e modës.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor