Showbiz 11 Shtator 2021

Pas hyrjes në grupin e miliarderëve, Rihanna shfaqet në rrugë me pallton super të shtrenjtë

Showbiz

Këngëtarja e njohur Rihanna, e cila është nga Barbados pak javë më parë u bë pjesë e grupit të njerëzve milarderë “Forbes”  ajo ka një pasuri 1.7 miliardë dollar, jo nga muzika por nga bizneset e saj të makupit dhe veshjeve.

Pas kësaj renditjeje ajo është shfaqur e fotografuar nga paparazit me një veshje e cil ka një cmim marramendës. Pallto nga Bottega Veneta, që ajo kombinoi xhinset e shkurtra dhe bluzën e thjeshtë, kushton plot 10 mijë dollarë.

Të gjithë fansat kanë mbetur të habitur përpara saj!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor