Tendencat e fundit te modes 9 Shtator 2021

Do te jetë ky trendi i 2021-it? Aktorja e “Emily in Paris” martohet me fustanin dhe vellon më të veçantë

Tendencat e fundit te modes

Aktorja e njohur Lily Collins, pak kohë më parë mori propozimin për martesë nga i dashuri i saj Charlie.

Lily shpesh ka krijuar trendet he mjafton këtu të përmendim vetëm vetullat e saj për të rikujtuar.

Së fundmi mund ta keni parë dhe në serialin të shumë-përfolur "Emily in Paris".

Ajo është martuar në datën 4 shtator dhe mesa duket fustani i dasmës ka dashur të na tregojë trendet e reja për sa i përket martesës. Vello me kapuç dhe i gjithë fustani me dantella.

Si kësulëkuqja por e gjitha me të bardha ideale për nuset e vjeshtës…

Fustani mbante emrin e markës së njohur Ralph Lauren.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor