Tendencat e fundit te modes 18 Gusht 2021

Minifundi; 5 këshilla stili për ta veshur siç duhet këtë verë

Tendencat e fundit te modes

Minifundi...tundimi më joshës për të zbuluar këmbët e nxira në verë, por si ta veshim pa rrezikuar ekstravagancën e tepërt dhe vulgaritetin. Në qytet, plazh apo kohën e lirë, revista e modës Grazia.it ofron 5 këshilla stili për t'u dukur elegante me minifund verën 2021.

1. Minifund me fruda + Tshirt me mëngë të shkurtra e stampuar + çantë e vogël me rrip + sandale të stilit minimal

2. Minifund me fruda e printe zebre + këmishë e bardhë me mëngë të shkurtra + mules me majë katrore dhe takë komode + çantë e bardhë lëkure

3. Minifund denim me kopsa para + crop top me mëngë të varura + çantë dore + espadrillas

4. Minifund pambuku me print lulesh + crop top i bardhë + çantë të thurur me dorezë të dyfishtë+ shapka të sheshta lëkure

5. Minifund me print lulesh + kanotiere pambuku + çantë marsup me ngjyra pop + atlete me shollë gome

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor