Tendencat e fundit te modes 9 Gusht 2021

Dua Lipa dhe Nora Istrefi bëjnë xing me njëra-tjetrën dhe s’po e ndajmë dot mendjen kush duket më bukur

Tendencat e fundit te modes

Nuk është hera e parë, e me siguri as e fundit që personazhet e njohura të ekranit shqiptar dhe jo vetëm, kanë bërë xing me veshjet e tyre. Së fundmi një përplasje e tillë ka ndodhur mes moderators këngëtares së njohur me famë mbarëbotërore Dua Lipa dhe artises së suksesshme, Nora Istrefi.

Me sa duket bluja është kthyer në një nga ngjyrat e preferuara për sezonin dhe të dyja kanë zgjedhur të veshin të njëjat rrobabanjo. Vajzat janë në formë të shkëlqyer fizike dhe vështirë të përcaktojmë se cila duket më bukur.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor