Showbiz 1 Gusht 2021

Romanca më e bukur e verës; Jennifer dhe Ben Affleck nuk fshihen më, përkundrazi shfaqen më të dashur se kurrë...

Showbiz

Pas mujash të tëre thashethemesh dhe lajmesh nga më të ndryshmet, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck e pranuan se janë në një lidhje me anë të një fotografie duke u puthur në ditën që këngëtarja festonte ditëlindjen e saj.

Që nga ai moment ata kanë vendosur të mos fshihen më por ti bëjnë dhe fansat pjesë të romancës së tyre e cila është dhe më e pëlqyera dhe e ndjekura e kësaj verë!

Fotografitë më poshtë e tregojnë më së miri!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor