Showbiz 1 Gusht 2021

Mama për herë të parë? Ja fotografia që ngriti dyshimet për shtatzëninë e Marina Vjollcës

Showbiz

Moderatorja Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi prej 4 vitesh dhe si gjithmonë pas celebrimit fansat presin një bebush. Për këtë arsye shikojnë me vëmëndje të gjitha fotografitë apo detajet që mund të zbulojnë një lajm kaq të bukur.

Kështu ka ndodhur në fotografinë e fundit të Marinës ku ajo pozon me një çantë përpara e cila duket sikur i mbulon pjesën e barkut.

Ajo që ka shtuar akoma më shumë dyshimet është një postim tjetër në të cilin Marina falenderon zotin por pa treguar arsyen.

Gjithsesi ende as Marina as Getoari nuk kanë konfirmuar apo mohuar këtë lajm.    

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor