Showbiz 1 Gusht 2021

Na ka prezantuar me vajzën por jo partnerin; Eliona Pitarka tregon arsyen me një fotografi familjare

Showbiz

Aktorja Eliona Pitarka e cila është bërë mama pak muaj më parë e një vajze me emrin Gala,na ka treguar se nuk është aspak supersticioze aq sa e ka treguar menjëherë portretin e vajzës.

Ajo ndan shpesh momente nga jeta e saj dhe vendimet që merr qofshin këto dhe kundër opinionit publik ose familjar. P.sh ajo ka vedosur të presë flokët e vajzës pa mbushur vitin kundër mendimeve të shumicës që janë kundra.

Pavarësisht se sa tregon në rrjetet sociale ajo asnjëherë nuk ka publikuar partnerin e saj dhe babain e Galës.

“Sepse burri im nuk e duron dot fare vëmendjen dhe faktin e të qenit në qendër të saj! Vihet shumë në siklet dhe unë e respektoj dëshirëne tij për të qëndruar larg saj!”, ka thënë aktorja për pyetjen që i është drejtuar në Instagram.

Mesa duket Eliona respekton vendimin e partnerit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor