Showbiz 30 Korrik 2021

Olta Boka kalon situatën më të vështirë me vogëlushen e saj: Ma bëri gjakun ujë

Showbiz

Si një nënë e re, këngëtarja Olta Boka ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të vështirë që ka kaluar së fundmi me vogëlushen e saj, Gaian.

Vogëlushja po kalon një virozë, që i ka shkaktuar temperaturë të lartë. Olta shprehet se kjo situatë e ka trembur shumë, por fatmirësisht Gaia është qetësuar.

“S’paska clirim me te madh se te shohesh qe femijes po i zbret temperatura Sa te vegjel e njekohesisht te forte qe jane bebat! Na bene gjakun uje keto virozat gjakprishese por te nevojshme per imunitetin Imagjino kur virozes i bashkohet dhe dalja e nje dhemballe…”, shkruan këngëtarja.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor