Showbiz 30 Korrik 2021

"Krenare më shumë se kurrë" kush e lumturoi Dojna Memën

Showbiz

 


Dojna dhe Vlashenti janë kudo bashkë dhe e mbështesin njëri-tjetrin në çdo hap. Këtë e kanë treguar edhe së fundmi kur Vlashenti performoi në Shirokë dhe Dojna e mbështeste teksa ai këndonte.


Pas performancës moderatorja publikoi një video ku shfaqej duke e puthur plot pasion këngëtarin dhe shprehej krenare.

“Jam krenare më shumë se kurrë për ty dhe frymën që i dhe Shkodrës, e jo vetëm”, shkruan Dojna.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor