Showbiz 30 Korrik 2021

Sërish prindër, George Clooney dhe Amal e treguan në këtë mënyrë lajmin e gëzueshëm

Showbiz

Sipas raporteve, George Clooney dhe gruaja Amal po presin një fëmijë katër vite pas lindjes së binjakëve të tyre.

Ylli 60-vjeçar dhe avokatja për të drejtat e njeriut, 43 vjeç, tashmë janë prindër të binjakët katërvjeçarë Ella dhe Alexander. Sipas lajmeve nga  SH.B.A, çifti i entuziazmuar u ka zbuluar miqve dhe familjes se ata kanë të vendosur të mirëpresin një foshnjë tjetër në botë.

Çifti thuhet se ka ndarë lajmin e lumtur në një festë familjare në Liqenin e Comos më 4 korrik. Burimet thanë gjithashtu se mendohet të kenë sërish binjakë.

"Thuhet se Amal ka kaluar tremujorin e saj të parë dhe ajo tashmë ka filluar të shfaqet, kështu që shumë shpejt, të gjithë do ta dinë.George ishte i tronditur nga entuziazmi dhe mezi priste t'ua tregonte të gjithëve."

Burimi shtoi se çifti nuk ishte i sigurt nëse mund të kishin më shumë fëmijë dhe lajmi u prit shumë mirë . George ishte aq krenar, dhe Amal po shkëlqente.

Ata shtuan: "Kjo është diçka që George dhe Amal e donin vërtet, por në moshën e saj, nuk kishte asnjë garanci. George ka qenë i hapur për të kërkuar më shumë fëmijë ...Binjakët e tyre Ella dhe Alexander janë gjithashtu të kënaqur që do bëhen me një vëlla ose motër, ose dhe me 2.

"Ata i thanë binjakëve në ditëlindjen e tyre (6 qershor). Ella po lutej për një motër të vogël, kështu që ata të gjithë shpresojnë për të paktën një vajzë të vogël. Por, sigurisht, ata do të jenë të lumtur sido që të jetë, për aq kohë sa foshnjat janë të shëndetshme ".

George u martua në një ceremoni të mbushur personazhe të njohur në Venecia në vitin 2014. Ata u bënë prindër të binjakëve tre vjet më vonë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor