Showbiz 29 Korrik 2021

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Showbiz

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani, por shpesh kthehet dhe në Shqipëri për të kaluar pushimet. Ajo ka dy fëmijë, një djal me emrin Erlis dhe një vajzë me emrin Perianna.

E ftuar në një intervistë në emisionin “ Pushime on top” Leinda ka zbuluar detaje të ndryshme nga jeta e saj, dhe një prej tyre është dhe se kush ia bën fotografitë e saj ku shfaqet më në formë se kurrë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani m'u rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë. Sa i dhashë një çokollatë, uuuhh tha, të bëj dhjetë”, tha ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

Ledina rrëfeu gjithashtu se gjatë pandemisë nuk është zënë në asnjë moment me bashkëshortin, duke konfirmuar që romanca e tyre shkon më mirë se kurrë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

“Sa e tmerrshme është kur njeriu mërzitet me budallallëqe. Sa e rëndësishme është që të kënaqesh me një telefonatë me miqtë e tu, me një njeri që e do shumë, me vëllezërit, me miqtë, me shoqen e fëmijërisë, me familjen. Por edhe me bashkëshortin që zihesh kot, ndonjëherë për gjëra koti fare. Gjatë pandemisë nuk jemi zënë fare, përkundrazi, pati një ndjesi tjetër.”

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor