Tendencat e fundit te modes 16 Korrik 2021

Ky trend i 2012 po rikthehet fuqishëm; Pantallonat xhins nuk do të jenë më njësoj

Tendencat e fundit te modes

Ndoshta e kemi patur pak të vështirë pas pandemisë që të rikthehemi duke u kujdesur për veshjen tonë apo për tualetin duke dalë jashtë kontureve të shtëpisë që karantina na detyroi të “përqafonim”.

Këtë verë është folur shumë për trende të reja në çdo fushë të modës dhe erdhi koha që dhe materiali i xhinsit të kishte diçka të re. Për këtë arsye rikthehen printet në xhins, moda e vitit 2012.

Hidhini një sy:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor