Veshje 28 Qershor 2021

Fustanet e gjatë të verës; Këto janë modelet që do t´i shohim gjithandej

Veshje

Të freskët, të lehtë dhe super chic. Më poshtë do të shihni disa fustane të gjatë që mezi do të prisni t´i vishni këtë verë. Ideale për t´i dhënë zgjidhje një look-u në pak lëvizje, mund të zgjidhni modelet ´portafoglio´, ato me vija ose njëngjyrëshe me pala.

Përveç plazhit, mund t´u besoni atyre dhe një takim të rëndsishëm ose t´i vishni në zyrë me aksesorët e duhur. Më poshtë po ju tregojmë disa variante sugjeruar nga revista e modës Grazia.it.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor