Showbiz 16 Qershor 2021

Po e mbante sekret por tashmë u zbulua; Meghan dhe Harry po përgatisin rikthimin në Angli për 2 arsye të forta

Showbiz

Herën e fundit që Harry ishte në Angli për shkak të funeralit të gjyshit të tij Philip, Meghan nuk mund ta shoqërojë për shkak të shtatzënisë. Vështirësia që Harry pati ishte e madhe dhe ju desh ta përballonte vetëm. Për këtë arsye sipas burimeve pranë tyre, Meghan nuk ka ndërmend ta lër vetëm.

Që në 2017 dy vëllezërit po punojnë për një statujë në nder të princeshës Diana e cila do të finalizohet në 60 vjetorin e mamasë së tyre, në 1 korrik.

Ky do të jetë pikërisht eventi që do të mbledhë Harryn Meghan Kate dhe William sërish në Angli.

“Meghan e di se sa e vështirë ishte për Harry-n të shkonte e të përballonte i vetëm funeralin e gjyshit të tij, përballë familjes me të cilët i ka të tensionuara marrëdhëniet, ndaj nuk ka ndër mend ta lërë sërish vetëm”, thotë burimi, që shton: Harry dhe Meghan e dinë që në qendër të vëmendjes do jenë Ëilliam, Kate dhe tre fëmijët e tyre, por nuk e kanë problem këtë pjesë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor