Showbiz 15 Qershor 2021

“Bebi sekret”; Asnjë nuk e dinte por Aurela Hoxha është bërë mama për herë të parë dhe u zbulua edhe gjinia

Showbiz

Aurela Hoxha tashmë jeton prej disa kohësh në Spanjë me partnerin e saj. Ajo gjithashtu ka një linjë me bikini dhe ka organizuar disa sfilata me modele shqiptare e të huaja jashtë vendit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Është e vërtetë që nuk keni parë asnjë fotografi që ajo të shfaqet shtatzënë por burime nga IconStyle kanë konfirmuar se që nga muaji i kaluar tashmë Aurela është bërë mama për herë të parë i një djali.

Ajo dhe partneri nuk kanë konfirmuar ende asgjë.

Në ditën e Shën Valentinit, Aurela tregoi se ajo dhe partneri kanë 6 vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory. Mirëpo, nuk e dimë pse u pendua dhe ky postim u fshi më pas.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor